Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2018, 20:59   #146
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
"Nareszcie!" Pomyślała widząc cień jej towarzysza przy wejściu. To nie koniec musi nadal dać mu czas i szansę zaatakowania. Spojrzała na Osama przenosząc na niego już całą uwagę, musi to dobrze sprzedać inaczej nici z z pozostania przy życiu.
- Nie wiem czy chce ci ufać, w końcu nie miałeś skrupułów zostawiać swoją 'partnerkę' na pastwę strażników. Niemniej nie spieszy mi się jeszcze na tamten świat. Jeśli przysięgniesz na życie twoich kamratów z Służby Cieni to da mi to małą ale jednak jakąś nadzieje że dotrzymasz słowa. - Powiedziała patrząc mu w oczy i podtrzymując jego spojrzenie, może przywołując nazwę słyszaną z dachu jej pomoże. Jeśli jej przysięgnie odrzuci miecz, wszystko byle by dać Staremu jak najwięcej czasu.
 
Obca jest offline