Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2018, 21:44   #236
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- Ja na sołtysa? Trochę to dziwne, biorąc pod uwagę poprzednie przygody a już wcześniejsze życie we wsi to już w ogóle... Kto by powiedział.

- Z drugiej strony ludzie mieli rację, nadać się to się nadam, bo życie znam a na szlaku nauczyłem się również innych przydatnych rzeczy. Może faktycznie warto gdzieś osiąść? Tempo z którym wraz z towarzyszami palimy kolejne wsie jest zatrważające co nie wpływa dobrze na mój umysł. Raz już mało co bym go postradał..

- No i to nie tak że odpuszczam. Tu też jest dużo pracy, ludziom trzeba pomóc, jakoś to wszystko ogarnąć. No i w sumie nikt mi nie kazał gonić za jakim Sigmar jeden wie starcem po całym landzie. I tak żem dużo zrobił i tak.

Po krótkich wewnętrznych przemyśleniach i wydreptaniu kilku kółek Otwin zabrał głos:

- Jak mnie ludzie zechcą i towarzysze puszczą to zostanę. Lekko nie będzie ale razem możemy dać radę. Kto jest ze mną? Pytam; kto jest ze mną?! - krzyknął unosząc dłoń do góry
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline