Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2007, 19:37   #162
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Kornik idę z Tobą, ale daj mi chwilkę.- chłopak powiedział do Marka i ruszył za Gawronem do łazienki.
Zimną wodą przemył twarz i spojrzał w lustro. Wyglądał jak siedem nieszczęść i to teraz do niego dotarło, że są tu jeszcze dwie nowe dziewczyny.
-Gawron. Co o tym wszystkim sądzisz?- spytał -Potem pogadamy.- powiedział po czym wyszedł z pokoju.
-Przepraszam za mój stan, dostałem telefon z domu - ojca do szpitala zabrali...- zrobił smutną minę-Jak już Marek mnie przedstawił, jestem Mateusz. Możecie wołać do mnie Panda.- uśmiechnął się.
Podszedł do szafki, na której leżały koperty i zabrał je.
-No, Kornik możemy iść.
Miał tak wielką ochotę się spić, a później może nie być czasu.
 
Panda jest offline