Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2018, 19:42   #383
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Dziękuję Ci za udział w kolejnej już sesji. Może więc zobaczymy się w innej mojej czy może też prowadzonej przez Ciebie.

A co do mocy Otwina to była jeszcze może mało pokazana, bo też nie chciałem zbytnio komplikować sytuacji, bo mówiłeś, że wolisz już bez jakichś większych rozmin, a Otwin tę cechę miał przypisaną prawie od początku. Użył jej dosyć nieświadomie z ostatnich takich to np.: podczas rozmowy z Witoldem, dlatego ten też nie widział do końca kim bohater jest i miał podejrzliwość, że jest zleceniodwacą.

Te "moce" mają jeszcze wiele nie poznanego, dlatego za wiele nie mogę powiedzieć. A i Witold nie jest też takim zwyczajnym chłopem, pewnie można to zauważyć pod wieloma punktami, chociażby reakcja na Oswalda. (Otwin też dostał całkowitą likwidację punktów obłędu).

Na koniec dałem właśnie talizman ze słabszą wersją Otwina mocy - taki lekki substytut .
 
Inferian jest offline