Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2018, 10:21   #383
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 40

Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do sb. 08.XII. Tak abym w nd mógł dać swój post. I mam nadzieję jakoś wyrównać te terminy do standardu 1-tygodniowego. :>


- ag. ter. Beaumont 6/10 poważny -1;(Christine Hepburn)
- ag. Wainwright 7/10 ranny; (Albert William Lloyd)



- Ok no to macie scenkę po negocjacjach z Lapointem. Tym razem nie było żadnych napadów ani innych tego typu atrakcji. Skracając deal, w zamian za pomoc w transporcie ciężkiej wody do Paryża pan Lapointe zobowiązuje się przekazać dwójce zza oceanu 1 kanister. Jakby co 1 kanister wystarczy centrali do zaliczenia zadania.

- Lapointe zamierza opuścić urocze, norweskie miasteczko jutro rano czyli we wt. rano. A na koniec posta macie mniej więcej połowę poniedziałku. Macie tą drugą połowę i noc do dyspozycji. Jak coś kombinujecie no to możecie to rozpisać i popytać. Jeśli nie no to możecie przewinąć do tego wtorkowego poranka.

- Gabrielle kulanie na gadkę tym razem poszło całkiem dobrze. Więc pi x oko domyśliła się co może domyślać się jej francuski rozmówca.


---



- Ode mnie chyba tyle. Jak coś to pytać i pisać. No zaczął się grudzień czyli standardowy czas gdy zaczynają się forumowe pustki postów więc jak ktoś coś ma to niech się nie kwapi z L4 na tę okoliczność. Wolałbym uniknąć przestojów no ale jeśli już to wolałbym wiedzieć na czym stoję.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline