Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2018, 16:16   #225
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cosmo
Anthony popatrzył na ścianę pociągu kóra raczej wymagała malowania w całości
-a nie prościej będzie przyczepić kawałek blachy na nity zrywalne? nie wiem z czego jest izolacja ale moze się okazać że spawanie ściany nie będzie najlepszą opcją...

Alice i Andrew
-Proces dalej trwa - powiedział sklepikarz patrząc na listę - szkoda że Dunn uciekł ale pozostali ludzie szeryfa zaczeli dużo mówić o tym co robili więc wygląda na to że raczej nasz były burmistrz nie wystartuje jako kandydat ale i tak proces się musi zakończyć zanim przejdziemy do wybierania nowego szeryfa i burmistrza. Wygląda na to ze mam to czego potrzebujecie, a jako że wygląda na to że idą lepsze czasy to mogę dać wam lepszą cenę

Cytat:
.380ACP
Opis: rosyjskiej produkcji amunicja .380ACP (czy jak ją nazywają europejczycy 9x17 Browning) wygląda na leciwą ale dobrze przechowywaną
wartosć 50 szt za 60g
i mam takie:
.380ACP Nietypowe - paczka 20 szt -40g

.38 Superauto FMJ (tajskiej produkcji) 50 szt -150g

.357 Magnum 25szt - 50g

do .357 Magnum mam też dwa rodzaje specjalnej amunicji:
Cytat:
Western 357 Metal Piercing

Opis: Amunicja stworzona dla policji, specjalnie z myślą o penetrowaniu nadwozi samochodowych i bloków silnika. Powinna też się sprawdzić na blaszaki molocha.
Ze względu na spiczasty kształt pocisku niewskazane do stosowania w broni z magazynkiem rurowym
Obrażenia:1 3PP Rozrzut:2
Specyfikacje: 40 szt (po 4g za sztukę)
Cytat:
A.357 Remington Multiball 20szt
fot 2
Opis: łuska .357 Magnum załadowana dwoma dużymi loftkami (buckshot) dzięki czemu za jednym strzałem posyłasz dwa pociski (niestety kosztem celności co sprawia że jest to raczej patent na małe odległości)
Obrażenia:2x0 0PP Rozrzut:3
Cena - 40g
.44 Magnum JSP 20 szt - 75g

.30 Carbine 50szt - 180g

Cytat:
Spłonki pistoletowe - 200 szt
wartosć 15g
-I mam też kilka innych rzeczy które mogą wam się przydac. Z amunicji .303 mam tylko dwie łodki ale takie łódki też się mogą przydać do rewolweru .44 Magnum
Cytat:
Dwie łódki z aminicją .303 Brytyjską (10szt amunicji FMJ)
foto z .44Magnum
Opis: Dwie łódki do karabinu SMLE, całkiem nieźle sprawdzają się także do noszenia na nich amunicji .44 Magnum
wartosć 50g za całość

Cytat:
Magazynki Beretta M92
Specyfikacje: 2x 25 1x30 i 1x15
Opis: kilka magazynków do Beretty (w tym o większej pojemności)
wartosć różnie

Cytat:
L5A4 parachute flare 3szt
foto 2
Specyfikacje: działa 30sekund, oświetla duży obszar, waga -250g
Opis: mała wyrzutnia jednorazowego użytku, po odkręceniu pokrywki i wyciągnieciu zawleczki możesz nacisnąć spust co spowoduje że na wysokość ok 300m zostanie wyrzucona flara dająca ok 80000 kandeli co w zasadzie powoduje że cała okolica jest jasna jak w dzień (a większość sprzętu noktowizyjnego automatycznie się wyłączy żeby nie doznać uszkodzenia)
wartosć 20G (za 1)
Cytat:
Peltor Ear Defenders

foto 2 foto 3 foto 4
Opis: para ochronnych sluchawek nauszych blokują hałasy, niemal likwidując szansę na uszkodzenia słuchu przy strzelaniu, niestety w odrużnieniu od aktywnych wycinają wszystkie dźwięki więc utruniają także komunikacje i orientowanie się na słuch co się dzieje w otoczeniu.
wartosć20g

Cytat:
Olight X-WM01
foto 2
Specyfikacje: latarka na broni (ułatwione celowanie w nocy)
Opis: dzieki temu prostemu w użyciu adapterowi z magnesami neodymowymi możesz błyskawicznie przyczepić latarkę do lufy dowolnej broni bez żadnych przeróbek i przerzucać ją na poczekaniu na inne bronie (czy po prostu korzystać jak z normalnej latarki)

Zestaw zawiera: adapter, latarkę z baterią w środku, filtramy, i kabel z przyciskiem pozwalający sterować latarką bez konieczności zmiany pozycji rąk na broni
wartosć 100g
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 10-12-2018 o 12:40.
Leminkainen jest offline