Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2018, 17:13   #345
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
akurat trochę rozciągnąłem cennik i cena za sztukę jest o wiele wyższa więc musisz mi uwierzyć na słowo że raczej ci idzie na rękę :P

ceny broni poszły w górę (choć w dalszym ciągu nad cennikiem jeszcze pracuje więc to work in progres) i spora część jest już poza zasięgiem początkowych 100 gambli

Cytat:
flary x3-4 (50 g drogo jak dla mnie, nie spuści jak weźmie się parę sztuk?)
mogę w sumie wyceniłem mniej więcej jak ammo do 40mm niby drogo ale możliwość odpalenia czegoś takiego to też trochę "game changer"

ale ogólnie jestem ciekaw jak byście wycenili różnej maści latarki (a zwłaszcza sprawne z bateriami) i inne źródła światła (które tak na marginesie by się wam przydały)

Ogólnie to amunicja do waszych broni idzie głównie z waszych kieszeni (OK dostaniecie częściowy zwrot od kwatermistrza ale ogólnie to to jest na zasadzie że sami sobie zapewniacie narzędzie pracy - vide złodzieje rowerów) :P

Z wyjątkiem tej która pójdzie do broni która nie ma przypisanego właściciela (czyli np kaem i carbine z nokto) flary też możecie wrzucić do tej kategorii jako coś co będzie przechodnie i wydawane warcie nocnej

Więc Dave'owi potracę z wypłaty i tyle raczej nie będzie miał pretensji że będzie miał czym strzelać
Cytat:
A jakby co może moglibyśmy się wymienić na jakieś usługi, mamy w końcu nieco speców w pociągu no albo może ma sklepikarz jakiś quest do zrobienia
Dobry pomysł bo grobla jest dalej w robocie więc jeszcze tu postoicie

EDIT
.303 używa Hotchkiss

Edit 2

nie chce mi się sprawdzać co skasowałem i wymieniłem na gamble przy przerzucaniu ze starego tematu z ekwipunkiem do nowego ale było tego ładnych kilkaset gambli w szpeju. Dodatkowo pociąg ma sporo materiałów produkcji NY jak proste maszyny i lampy naftowe więc negocjacje handlowe nie są problemem bo na pewno sprzedawca się ucieszy jak w rozliczeniu oprócz jakiś broni z dolnej półki* dostanie skrzynkę z 10 maszynkami do mięsa

* co nie znaczy automatycznie że są to rzeczy złe i do niczego się nie nadające, jak kupujesz rewolwer którego funkcją ma być leżenie w schowku pod kozłem wozu to to że kupisz go z zapasem 20 naboi a amunicja jest trudna do dostania nie jest problemem jeśli możesz broń dostać za 1/3 ceny popularnego. Tak samo dla was jednostrzałowa .22 to nie jest coś szczególnie przydatnego ale jak farmer chce sprawić synkowi prezent na 11 urodziny to już tak.

BTW w docu wrzuciłem linki do dwóch innych doców gdzie jestem w trakcie pracy nad opisami broni i ammo więc jakbyście chcieli więcej info to tam będzie (zwłaszcza że czasem jak wrzucę ciekawszy wariant jakiejś konstrukcji to tam będzie info a bazowej a na forum więcej o konkretnym wariancie, nie będę każdorazowo pisał o Colcie 1911 czy rodzinie AR15/M16 za każdym razem jak traficie na jakiegoś klona)
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 05-12-2018 o 17:37.
Leminkainen jest offline