Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2018, 10:36   #346
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Co do flar no to nie wiem jak to pozmieniałeś ceny broni. Ale w oryginale to gdzieś połowa albo 2/3 ceny granatu (ok 60 - 80 g) albo przyzwoity pistolet (30 - 50 g). Ciut więc drogo jak na światło które świeci przez pół minuty. Na mój gust takie coś nie powinno być droższe niż klamka.

- Granaty 40 mm są specyficzne bo chociaż granaty no to raczej wymagają dość specficznej i rzadkiej broni by swobodnie używać. Tym sobie bym tłumaczył, że są tańsze niż standardowe granaty ręczne. Ale taki granat no może zmienić sytuację i zadaje obrażenia obszarowe wielu celom. Przynajmniej taki standardowy granat. Flara nie zadaje żadnych obrażeń i chociaż może stanowić niezły gambit w nocnych czy podziemnych walkach no to jednak cena nie powinna przekroczyć ceny klamki. No chyba, że ma by odpowiednikiem świecącego granatu na specjalne okazje i raczej rzadkość i ciekawostki w tym świecie. Dlatego trochę śliska i elastyczna sprawa komu na czym zależy.

- Latarki, zależy jakie. Takie standardowe jednoręczne latarki co można wrzucić w kieszeń myślę, że ze sprawnymi bateriami i działającym stanie mogłyby być jak klamka. Taktyczne trochę droższe ale no nie droższe niż noktowizor/termowzor które chodzą po ok 100 g. Bez baterii albo po prostu niedziałające no to jak i zepsute telefony czyli nie więcej niż 5 - 10 g. Coś co można było dostać kiedyś w każdym kiosku, sklepie czy stacji benzynowej no nie powinno być jakoś specjalnie droższe. Na moj rozum to latarek przed i po wojnie było więcej niż broni. Po wojnie może być problem z energią/bateriami no to działajaca latarka nie taki częsty obrazek jak działająca klamka za pasem. Niemniej standardowa latarka nie powinna być droższa niż standardowa klamka. Flara zresztą podobnie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline