Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2018, 16:44   #142
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Ty możesz nie robić nic istotnego lecz rzeczy istotne mogę robić ciebie. Czy jak to tam leciało
Do końca roku nie ma aż tak długo, a sama widzisz jak jak kolejki, szczególnie przy docach (a w tej będzie dużo indywidualnych doców...) potrafią się ciągnąć. Dlatego też sądzę, że nie będzie to problem.
Sam rozumiem, że święta, sylwester, rodzina. Dla mnie jako mg nie jest też problemem poczekać na gracza (jeśli mnie wcześniej poinformuje) i sądzę, że inni nie mają o to też pretensji.
Zresztą, jeszcze kolejka się nie zamknęła, a dopiero po jej zamknięciu siadam do swego posta, a że dużo mam do pisania, to zanim się zacznie to jeszcze chwila A i ja sam będę mniej dostępny tydzień przed świętami (delegacja).


Zatem słowem kończącym: nie widzę problemu. Proszę tylko, jak już wstawię swój post, dać jakiś znak życiu lub czasem zajrzeć. Rozumiem, że przy natłoku zajęć czasu nie ma na pełne docowanie ale tam raz na n-ty czas można coś machnąć, nawet jeśli powoli. Ot jak wrócisz na pełne obroty będzie więcej gotowe.
Oki. Dziękuję za wyrozumiałość.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline