Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2018, 17:20   #62
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Elvira tak jak właściciel wozu nie wiele miała do powiedzenia. Jechali w góry, które wbrew pozorom kochała i czuła się tam dobrze. Nabyte jeszcze ciepłe, na zimno ubranie schowała do worka przytroczonego sprytnie do plecaka a wszystko umieściła na wozie.

Gdy się zatrzymali i z nowinkami wyskoczył Manfred nic nie mówiła. Dopiero po słowach Erika kiwnęła głową.
- Erik dobrze mówi. Skupmy się na zadaniu. Nie chcę mieć opinii, że zarywam kontrakty dla lepszego zysku, ale jeśli zadanie skończymy a rzekomą wiedźmę znajdziemy i pochwycimy z chęcią pomogę w jej doprowadzeniu do Altdorfu. Nie wiemy, tak jak Ryży mówi czy zasadnie ją oskarżono.- Oznajmiła i usiadła ponownie na wozie.
- Gdzie jest Yll nie wiem, ale myślę, że Rowan da sobie radę a i my nie jesteśmy ofermami. A co do wozu to mi nie przeszkadza. Zawsze w bazie we wsi można go zostawić a na konia znaleziska ładować.- Dodała uśmiechając się ciepło.
- To co jedziemy dalej?-
 
Hakon jest offline