Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2018, 23:13   #216
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi przyjął z pewną ulgą, że sytuacja pod ambasadą została przynajmniej częściowo ogarnięta.
Mina mu jednak zrzedła na widok funkcjonariuszy pod ambasadą.
-Aiko zgłoś się w punkcie medycznym jeśli jakiś powstał. Bierz apteczkę spod mojego siedzenia. - polecił Tkaczce Wody. Zolta przygarnął do siebie ramieniem, żeby szepnąć:- Marko widzisz tam... -wskazał brodą na Ambasadę. To tutejsza "Gorzka śmietanka towarzyska". Kolejno naczelnik Policji Kun Lun'a, obok sępiasty Aspirant Muramoto. Jeden z tych co wiecznie przejmuje sprawę tuż przed jej rozwiązaniem, żeby bez wysiłku zyskać osiągnięcie. Dwa wrzody na dupie. I jeszcze Wu Wei ... Wystarczy, żebyś pamiętał o "różnicy" między definicją oficjalnie i "po godzinach"... Nie spinaj się, ale pamiętaj, że jako policjant z wymiany wzbudzisz zainteresowanie. [/i]

Wtedy do przodu poleciał tamten młody Tkacz Wiatru.
- Migmi, a ty gdzie?! Cholera... Tkacze Wiatru to zawsze nadgorliwi... Idziemy Zolt
Smark poleciał akurat do tego lichwiarza Wu Wei'a. W ogóle zachowuje się jak psiak tak latając od "Gorzkiej śmietanki" do Daichiego. Dzieciak nawet nie wie co robi...
- Poleć do Aiko i zobacz co można pomóc. Ja niestety Naczelnika Policji nie mogę zignorować. Bez oficjalnego powitania się nie obejdzie. - klepnął dzieciaka w ramię. Potem podszedł do Naczelnika z wywieszoną odznaką:
- Aspirant Kaburagi Daichi, a to sierżant Zolt Marko.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline