Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2018, 19:09   #88
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Pościk sesyjny już wisi, a komentarze dopiero teraz mam czas napisać

Na wyspie nastał kolejny dzień, zaszły pewne zmiany osobowe (taaak, uciekła Lyssa) i takie tam nowe mniejsze i większe problemy i problemiki się pojawiły... no ale przecież nie będę wam posta sesyjnego streszczała :PP

Ogólnie stan zdrowia Alana wygląda w tej chwili następująco:

- Noga(kolano) jeszcze nieco boli i niesprawne częściowo, Woods musi chodzić o kulach. Do pełni Dex brakuje 1 punkt, a pw ma 45... no ale ja w sumie przecież już o tym pisałam i w poprzednim nawet poście komentarzy?

------------------

Lyssa ma teraz osobny wątek i małą solówkę ze szlajaniem się po wyspie... i kilka motywów już do odegrania jest. Scenka za scenką po kolei, od razu już skupiamy się na ostatnim, whatever...

Pogryziona przez osy-killery z dżungli, Azjatka niestety ale traci 14pw... ich jad z kolei wytrzymała, nic jej się nie stało.

-------------------

Grupkom poszukiwawczym Lyssy trzeba będzie zrobić również osobne mini-przygody (abi i waydack, gdzie je zrobimy?)

Piszecie ogólnie więc wszyscy jak chcecie, albo znowu doc, albo własne posty, albo mieszanka obu, pisanie w/g wytycznych MG, jak tam macie ochotę.


Czas na odpisywanie perfekcyjnie do 15.12 a najdalej do 22.12


Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline