Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2018, 20:26   #220
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Adr, to była sesja, która sprawiła mi sporo radości. Tutaj było coś, co miałem w tylko kilku grach - wolność. Miałem określoną postać, dostałem zadanie do wykonania i, co bardzo ważne, sky is the limit. Cokolwiek sobie zaplanowałem, nie spotykało się ze ścianą. A mimo wszystko wciąż było wyzwaniem intelektualnym.

Prowadzenie było na najwyższym poziomie. Faktycznie przestoje wybijały z klimatu, ale dość łatwo było się z powrotem wkręcić. To była bardzo dobra zabawa i szkoda, że się skończyła. Choć, oczywiście, nikt nie ma ci niczego za złe. Gra to tylko gra. Życie to aż życie. Wiadomo co jest najważniejsze.

Jakbyś coś otwierał, a ja będę miał taką możliwość, to masz moją KP

Może jeszcze kiedyś uda się powrócić do Nowego Orleanu?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline