Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2018, 21:49   #5
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Hmm... Jednak SR a nie BT? Hmm... No nie wiem. Dwa pytania.

1 - Dla mnie jakaś tam alternatywna historia najnowsza + lekkie sf to jedno a uniwersum Shadowrun z tymi fantasy rasami, magią to drugie. Jak to połączyć? To wszystkie kraje i rzeczywistość z reala z tymi rasami fantasy?

2 - Bez mechy mi się nie widzi żadna sesja. Choćby szczątkowej takiej jak Armiel robi w swoich armielówkach ale no coś być musi. Inaczej jak ktoś mówi "bez mechy" albo "storytell" to ja czytam od razu jako "widzimisie MG". Skąpa ale mecha pozwala mi jakoś odnaleźć się i mieć punkt odniesienia. Więc bez mechy to ja podziękuję za sesję.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline