Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2007, 08:39   #98
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Rethzent wciąż nie zmienił mojej opinii o Legionach. Teraz to nie miało znaczenia. Kiedyś zapłaci za wszystko co zrobił. Ale jeszcze nie teraz.
- Ten dym to raczej mgła niż dym. Po pierwsze wiedzcie, że na wypadek gdybyliście zaczęli jakąś rozróbę ci halabardnicy są doskonale wyszkoleni i jest ich cała masa.Jak zaczniecie rozrabiać i zaatakują was halabardnicy to wtedy Lorio nie pokażę jaki jestem dzielny- tu rzuciłem złośliwe spojrzenie elfce- tylko usiądę sobie z boku i będę patrzeć jak was sieczą. Nie zamierzam ginąć bez sensu. Po drugie żeby sprzątnąć tego gościa w kanałach trzeba znależć wejście. Dawno tu nie byłem więc już tego nie pamiętam. Nie byłem na tyle głupi żeby babrać się po kanałach. Teraz widocznie zgłupiałem. Ruszajmy znależć gospodę aby zdobyć informacje.
Następnie ruszam szukać gospody.
 
wojto16 jest offline