Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2018, 11:19   #109
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W zasadzie ja w ogóle o Dannym w historii nie wspominałem, bo to potem wynikło z konsultacji z Fenrirem i łączeniem historii naszych postaci. Ale ok, może być, że nic nie wiedział.

Cytat:
Napisał Fenrir__
Col.Frost, sam bym tak nie zagrał, ale dzięki temu wątek zrobił zwrot przez lewę ramię i zmieniłeś wydźwięk sceny. Dla mnie motyw z zaskoczeniem dennego też jest OK.
Sam też bym tak nie zrobił, ale staram się jakoś odgrywać rolę porywczego nastolatka, który czasami najpierw zrobi, a potem pomyśli. Zresztą na podstawie postów Waydacka, Sullivan wydał mi się osobą, którą do pozostania można przekonać tylko pokazem siły, więc w sumie uznałem to za sytuację win-win. Ale zobaczymy co z tego wyniknie
 
Col Frost jest offline