Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2018, 18:01   #362
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Jak najbardziej rozumiem.

E.: 08.12.: Eh... Od Felidae (nieobecnej od jakichś 2 tygodni), Noraku i Rozyczki nie dostałem odpowiedzi na PW. Poczeka do końca weekendu i zastanowię się co dalej, ponieważ obecnie mam dość nieprzyjemne odczucie, jakbym grał sam ze sobą.

E.: 10.12.: Odpowiedzi brak.

Zacznę od tego, że dość intensywnie biłem się z myślami, cóż powinienem uczynić. Zawiesić sesję? Zakończyć w tym momencie? Czy też może zacisnąć zęby i z tymi, którzy zostali doprowadzić to, jak najszybciej do finału. Sytuacja sesji i ostatnie względem niej odczucia kierowały mnie raczej w stronę dwóch pierwszych opcji, lecz pomyślałem wówczas o tym, jaką chciałbym zrobić następną sesję. I doszedłem do wniosku, że muszę doprowadzić Koboldzi Czerep do końca.

Oto co następuje: postacie Felidae, Rozyczki i Noraku stają się NPC, by zapewnić jakiekolwiek funkcjonowanie sesji na jej finiszu. Jeżeli, którakolwiek z tych osób wykaże chęć dalszego prowadzenia postaci jestem skłonny dać jej taką możliwość, o ile będzie opóźniała odpisów.

Samą zaś przygodę postaram się w rozsądny sposób zintensyfikować porzucając mało istotne wątki, ponieważ już zdążyłem zauważyć, że większość z graczy i tak ich nie wykorzystywała. Zapewne w przyszłych sesjach zacznę to po prostu konsultować bezpośrednio z zainteresowanymi, czy chcą oni pociągnąć dany wątek i czy ja mam się produkować.

Mój następny post powinien pojawić się na dniach.

Ps. Kiedy już się pojawi owy post chciałbym byście jak najszybciej podawali mi przynajmniej ogólne deklaracje waszych działań w komentarzach. Powinno mi to ułatwić pisanie przyszłych postów oraz poprawić kontrolę nad tempem przygody.

E.: 11.12.: Mój post pojawił się. Kwestia jest raczej prosta, to też poprosiłbym o deklaracje, bądź własne propozycje do soboty 15.12. czasu powinno być dość. Nie wymagam w tej turze złożonych odpisów.
 
Zormar jest offline