Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2018, 23:30   #25
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ehran Zobacz post
@Stalowy,
jak podchodzisz do umiejętności postaci?
Rozpisujesz moce / czary zgodnie z regułami, czy jak to robisz?
Jeszcze nie rozpisałem sobie tego ostatecznie, ale będzie to konieczne. Czy to skill grupami czy pojedynczo...

Bardziej problematyczne są moce i czary.
Skoro jedziemy storytelling będę musiał opracować jakieś porównania odnośnie siły/mocy rażenia/efektu, abym sam miał odnośnie i MG też miał jakieś wyobrażenie.

Ogólnie wymyślam co postać powinna mieć, potem szukam czy jest coś takiego w poderku i na podstawie tego sobie komponuję.

Przykładowo enta nie znajdziesz w książkach, ale świat zachęca do tworzenia różnych meta-gatunków, więc spojrzałem sobie na subrasę Gigant i zobaczyłem czy są jakieś roślinne traity, które mógłbym mu dodać.

Na obecną chwilę moja karta to straszny śmietnik, ale powoli rzeźbię z niego coś klarownego.
 
Stalowy jest offline