Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2007, 11:22   #20
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Gedan
Skierowałeś wzrok na Kristoffa. Ludzie są dla ciebie na ogół jak otwarta księga i wiesz, kiedy kłamią. Ale albo Kristoff nie kłamie, albo jest wyjątkowo twardy. Nie ucieka wzrokiem, patrzy ci w oczy. Nie ma niepewnego wyrazu twarzy ani nie biega wzrokiem po ścianach.

Wszyscy prócz Killiana
Wzajemne podejrzenia przerwał głos Robina. No tak, jak zamierzacie dopaść chmurę? Nie macie transportu ani pewnych wiadomości o jej trasie. I znowu zapadła cisza...

Killian
Masz rację. Wybacz mi moje maniery. Mark, odstaw tę lufę, wiesz, że to tylko na początek.
Nagle kawałek żelaza przestał ci ciążyć na skroni. Zamiast tego wycelowano w ciebie prawie dziesięć klamek najróżniejszego kalibru, ostentacyjnie pozbawionych tłumików.
Tu nikt nas nie zauważy, ani nie podsłucha. A nawet jeżeli, to o tym nie doniesie, nawet, jeśli zdąży się stąd wydostać. Teren jest obstawiony przez moich ludzi. A teraz słuchaj uważnie. Mój szef trzęsie całym handlem Tornado w tej dziurze. Chmura, o której na pewno słyszałeś, jest dla niego doskonałym zarobkiem, przy czym nie musi nawet kiwnąć palcem, bo wszyscy niezależni handlarze, którzy nie zgodzą się sprzedać mu swojego Tornado, muszą mu płacić prowizje. Alternatywa jest niewesoła. Po drugie, to on rafinuje narkotyk. A raczej jego naukowcy. I tu przechodzimy do sedna sprawy. Watażka pewnej grupki Dark Visions porwał jednego z nich, po czym wywiózł go do Chmury. Porywacz nazywa się Lance Veil, ale wołają za nim "Rudy". Porwany to niejaki Clark Smooth. Masz sprzątnąć Rudego i sprowadzić jajogłowego z powrotem. Prosta historia. Jakieś pytania?
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline