Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2018, 23:28   #70
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
Dobrze rozumiem, że teraz moja kolej na wybranie grupy? Mam to zrobić już czy dopiero po tej fazie dyskusji?
Tak, teraz jest kolej na propozycję składu przez kolejnego gracza który wypowiedział się pierwszego dnia.

Cytat:
Napisał Kawalorn Zobacz post
Jeżeli Ardel ma rację, to jeszcze kolejne pytanie. Załóżmy, że Ardel proponuje skład, większość go odrzuca, wybór przechodzi na mnie, skład ode mnie przechodzi.
Wtedy w kolejnej fazie wyboru skład proponuje traveller?
Tak to działa niestety nie mogę teraz sprawdzić kto w jakiej kolejności zabierał głos pierwszego dnia.


Sorki wrzucę post dopiero rano, bo muszę sprawdzić ile osób może brać udział w tej misji, a właśnie wróciłam z wigili firmowej i padam z nóg.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline