Wątek: Mafia - Avalon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2018, 07:57   #35
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Gdy ponownie zebrali się w wielkiej sali odezwał się pustelnik:

- cieszę się że dane jest mi brać udział w misji ratunkowe naszego Pana Artura Pendragona w tym celu potrzebuje jednak rzadkich ziół rosnących wyłącznie w jednym miejscu na południu naszej pięknej wyspy. Proszę Was moi drodzy abyście się wybrali i zerwali je dla mnie w czasie pełni księżyca która jak wiecie przypada właśnie dzisiaj. - spojrzał po zgromadzonych - Potrzebujemy czterech śmiałków nie będę Wam przypominał nawet jak to ważne. Następnie odezwał się do Biddy Mannion:
- jak myślicie Pani kto powinien wziąć udział w wyprawie?

Czas start. Etap wyboru do misji kończy się w niedzielę o godzinie 16.00.
Skład misji proponuje Ardel

PS. Misja jest cztery osobowa tym razem, sorki zgubiłam się
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 15-12-2018 o 09:00.
Wisienki jest offline