Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2018, 21:19   #388
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Cytat:
- No widzę. Odcinek jak z Jamesa Bonda wyszedł
Nie było Martini, nie było Jamesa Bonda ale chyba taki klimacik nam nieco zostanie

Cytat:
- No to czekam na wypowiedź Aiko
Dobrze mi się gra z Lou. Widzę, że udało nam się też wypracować jakieś tempo odpisów i zaczęliśmy się jako tako wyrabiać z pisaniem. Więc byłabym za tym by pozostać przy obecnym składzie, ewentualnie wspomóc się NPC'ami przy misjach wymagających większej ilości osób.

Cytat:
Oki myli państwo post jest :> Co do odpisów dla orientacji posty powiedzmy, że ucieszyłbym się jakbym miał Wasze posty do czw. 20.XII. I na wszelki wypadek ogłaszam, że mi się wyjazdy i wyloty szykują nd - śr. Może być mnie wyraźnie mniej w internetach.
Powinno być ok, bo chyba pójdą głównie deklarki, ale mam już prośbę na tydzień następny. Ja będę w rozjazdach i chyba przyda się dłuższy czas. Ale to tak do rozważenia.

Cytat:
- No cóż. Udało Wam się wkurzyć pana policjanta. Macie więc na scenie wkurzonego pana policjanta. Lapointe'owi udało się jakoś załagodzić sytuację i facet się nieco uspokoił. Miał na tyle dobrą gadkę, że John by pewnie łyknął na miejscu żandarma, Gabrielle tak pół na pół. W każdym razie Francuz zagadał Francuza.
Gabrielle będzie chciała też go nieco pouspokajać. Przeprosi ładnie, powie, że jest późno i są zmęczeni i dla nich to też trudna sytuacja. Kulniesz?

Cytat:
- Jednak żandarm podniósł larum gdy zobaczył co jest w skrzyni. Zaczął wzywać gwizdkiem posiłki. I prawie od razu pojawiło się dwie pary panów w cywilnych ubraniach. Wszyscy mają po latarce i pistolecie. Dwóch idzie uliczką od przodu furgonetki a dwóch od tyłu. Są ok 20 m od przodu/tyłu pojazdu (zależy która para).
Ok rozumiem, ze zareagowali tak na widok karnistrów? Czy jest tam coś jeszcze?
 
Aiko jest offline