Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2018, 09:52   #886
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Dobrze rozumiem że Leo leży tuż obok Detlefa?
Gdzie tylko Wam wygodniej. Ale do dostania się do niej wymagany jest ruch, a chyba widać jak się on kończy.

P.s.
Od dwóch tygodni trąbię, że burza chaosu, że uciekać trzeba, od tygodnia, że pioruny walą...
Problem ucieczki rozwiązaliście nawet na dwa sposoby. Ktoś mi wytłumaczy czemu tyle osób robi co może by zostać w centrum burzy tak długo jak się da? Jak chcecie choroby psychiczne i mutacje to wystarczy poprosić.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Ja zrozumiałem, że Leo jest dość blisko strefy bez roślin. Gustaw nakazuje powrót. Nie spodziewał się zachowania Leo.
Proszę o weryfikację jak daleko jest Leo i czy dotniemy się do niej w szyku jak opisałem.
Jest blisko, ale w krzakach. Podeszła do Galeba.

Nie wiem czy dotrzecie, kogo trafił piorun dopiero będę rzucał gdy dowiem się kto idzie.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 17-12-2018 o 09:56.
hen_cerbin jest offline