Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2018, 11:45   #1414
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Od Icariusa mam pełną deklarację tego co tam robi.

Kwestia informacji o tym, że darujecie sobie świątynię i ruszacie do Płocka bez problemu może zostać przekazana rano. Jeżeli chciałby ją przekazać od razu, to konieczne jest poszukanie postaci pozostałych graczy, a to już tak oczywiste nie jest.

Od Lunatyczki dostałem częściową deklarację i jbc jestem gotów do rozgrywania ewentualnych interakcji z Witoldem.

Avitto, czy Bogumysł mnie do czegoś potrzebuje w tej kolejce?

Droga ekipo przesłuchująca: myślę, że dwudniowa przerwa pozwoliła nam wszystkim odpocząć i możemy go przesłuchiwać dalej. Tak? Zapraszam do gdoca.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline