Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2018, 17:56   #90
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Dobra, to jakby ktoś nie zauważył, Kaitlin i Koime zrezygnowali z sesji nie rozumiem zwłaszcza tej drugiej decyzji, no ale już się naprodukowałam wystarczająco prywatnie, co jednak i tak nic nie dało, więc... no cóż.

Dzięki za grę, trzymajcie się, i takie tam inne słowa rozczarowanej MG, i whatever, itd itp... chciałam sesją rzucić w cholerę, tak mnie to wszystko wkurzyło, ale sweet gracze mnie namówili by ją dalej kontynuować, dzięki im więc za to

Po burzliwym weekendzie z kolei, udało się nam wciągnąć na naszą tytułową wyspę Obcą! Więc w sumie nie jest chyba źle...

---------------------

Post "się pisze". Szczerze to nie wiem, kiedy będzie. Staram się by był jak najszybciej, ale chyba potrwa to i ze 2 dni... będzie jednak, będzie, i wprowadzimy już do gry i nową postać, chwilka cierpliwości wszyscy!

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline