Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2018, 22:21   #100
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Mapka obozu ze szczegółami

Namioty:


1- "Sosna"

2- Honzo i Ryo

3- Major i "Zapałka"

4- Dorothy

5- Kimberlee i Lyssa

6- "T" i Kaai

7- Collins

8- Peter

9- Sarah

10- Van Straten i Larry

11- "Bear" i Marco

12- Alan i Harry

Szare prostokątne ze strzałkami jeepy, tam gdzie ckm cal.50 zaznaczone. Te mniejsze to quady

czerwony namiot to "szpitalny"

żółtymi ogniska

czerwony krzyżyk to gdzie Calymor ustawiony

czarne bazgroły to zładowany sprzęt

----------------------------

Osóbki mające własne motywy (abi, waydack, Obca):

Każdy z was ma 3 różne drobnostki/scenki i chciałabym, żeby na temat każdej było coś napisane/wspomniane. Jeśli afkoz potrzebujecie do tego mojej pomocy, to dajcie mi znać.

"Zapasowe ciałko" i w sumie inni zainteresowani, z tymi strzałami w dżungli i z dopytywaniem się wszystkich :PP kto strzelał... dowiecie się później, bo to inna czasoprzestrzeń, i dla wszystkich oprócz Hany ten motyw jeszcze nie miał miejsca XD także Obca, na razie jakoś tak spokojnie/bezpiecznie do tego podchodząc postacią bym poprosiła... obgadamy to na privie

-----------------------------

Wszyscy w obozie... no cóż, jest gorąco, 40 stopni, słońce wali z nieboskłonu, nikomu się nic nie chce... a skoro wy się nigdzie nie ruszacie, to co ja wam będę jakieś nowe rzeczy zapodawała?

------------------------------

Ogólnie, wszyscy:

Fabularnie na wyspie upały... 40 stopni.

Technicznie, możecie odpisywać, naprawdę jak macie ochotę.

Czy to samodzielny post, opisujący poszczególne scenki, czy i współpraca z innym graczem, z MG, przy jakiejś scence, przy wielu scenkach, piszemy wszystko wszyscy po kolei razem, naprawdę, naprawdę, jak macie ochotę i jak wolicie, nie musimy po raz kolejny pchać się do doca, ale dajcie znać, kto co i jak by chciał

Czas na odpisywanie do 29.12.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 19-12-2018 o 18:24.
Buka jest offline