Wątek: Kobiety a RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2007, 19:06   #162
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
grałam głównie w młotka więc; Chyba po prostu facetów bardziej kręci ta cała walka na miecze, te przygody, siekanie, łażenie po labiryntach, ruinach, mordowanie potworów, śmierc czychająca wszędzie, walka ze smokami, złymi magami, ratowanie królestw, miast, porwanych dziewic itd... [która kobieta weźmie się za ratowanie porwanej dziewicy...? XD whaahah ekhym] RPG to gry czynu, coś bardziej dla facetów:P ale jest oczywiście wiele kobiet które znajdują w RPG to co lubią - tajemnice, spiski, przygodę, ciekawą fabułę, romansy z wojownikami i innymi takimi dzielnymi[XD], oraz możliwośc udowodnienia, że płec piękna nie jest słaba XD
Zawsze grałam w drużynie mieszanej, 2-3 baby i ze 3-4 facetów. Kobiety oczywiście jak wspomniałam wolą inne questy niż faceci, ale przyjemnośc z gry czerpią zapewne porównywalną. Mieszane drużyny są o wiele lepsze niż 'jednolite', każdy to wie U nas to, że ktoś nie może znaleźc żeńskiego gracza do swojej przygody to nie kwestia 'kobiety nie lubią RPG' tylko raczej 'kobiety lubią inne questy niż faceci".
Co do żeńskich mistrzów eee mistrzyń, ja sama prowadzę sesje i lubię to robic
I to mit, że kobiety nie chcą grac przedstawicielami rasy krasnoludów!!! XD Znam dwie takie krasnoludzice XD
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem