Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2018, 12:26   #118
adsum
 
adsum's Avatar
 
Reputacja: 1 adsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnieadsum jest jak niezastąpione światło przewodnie
To była moja pierwsza i, mam nadzieję, nie ostatnia sesja na LI. Dziękuję za wspólne przygody. Gra z Wami sprawiła mi wiele frajdy. Nieraz śmiałam się w głos lub "musiałam" po prostu relacjonować fragmenty mężowi, bo tak mnie coś rozbroiło, że grzechem byłoby to trzymać wyłącznie dla siebie.

Gladin - bardzo fajnie odegrałeś narwanego, młodego Kislevitę. Dodawałeś dynamiki grze.
No i dzięki, że zostałeś po odejściu Leosia, bez Ciebie sesja zapewne by umarła.

Phil - klimatyczna fabuła, zapisana znakomitym językiem. Gdybyś sam się nie przyznał, nie uwierzyłabym, że to Twoje początki.


Wesołych Świąt, chłopaki, i do poczytania w kolejnej sesji!


PS Jako że nikt mnie tu nie zna, notka się może przydać, o ile będzie pozytywna.
 
adsum jest offline