Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2018, 17:51   #30
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Na tym etapie, ciężko powiedzieć Okazuje się, że przygotowania zajmują troszkę więcej czasu, niż się spodziewałem. Aczkolwiek codziennie pojawiają się kolejne elementy świata.
Rekrutacja pewnie ruszy dopiero w styczniu niestety, ale po świętach.

Z pomysłów, które ostatnio mi przyszły do głowy. Wpadłem na coś w rodzaju połączenia eksploracji dziczy i podziemi - eksploracje miasta. Jestem w trakcie przygotowywania dokładnej mapy pierwszej "dzikiej" dzielnicy miasta. Państwo-miast, w którym rozpocznie się gra, zasiedliła na chwilę obecną ok. 20% oryginalnego miasta, na którym koloniści 300 lat wcześniej się osiedlili. Reszta jest nadal niezbadana i zamieszkują ją najróżniejsze poczwary.

Więc z kolejnych opcji która dochodzi, będzie "oczyszczanie" kolejnych dzielnic miasta
 
Hazard jest offline