Wątek: Mafia - Avalon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2018, 13:17   #134
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Proponowany skład przez Gajusza jest moim zdaniem dobry tylko w tym by szybko wyłapać złoczyńców. Przestań słodzić medyku bo to zręczna manipulacja. Słyszałem nieraz już takie słowa wypowiadane przez niegodziwych ludzi. Przy propozycji głosowania nad składem Skryby zadałem pytanie na które nikt nie odpowiedział, rozpocząłem dyskusję, staram się nie oskarżać nikogo bez powodu. Każda osoba, która nie brała udziału w jakiejkolwiek misji określam jako "nową" nie czynię tak by określić jej winę lub nie, ale uporządkowany umysł łatwiej znajdzie zło. Nie był czas na moją propozycję składu, ale Gimek, Lady Morwena, Gaston, ja (Roland) i piąta osoba... Herold lub Morhołt. Zdaje mi się to najbezpieczniejszą opcją. Skład Morweny jest bardziej różnorodny i niestety ciężej by było ustalić tożsamość popleczników mężczyzny w czerni. Wierzę pani, że intencje miałaś dobre, ale najłatwiej wyłapać będzie nam spiskowców jeśli zestawimy ich w szranki z dobrymi lub... cóż tymi którzy uchodzi w naszych oczach obecnie za dobrych.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline