Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2018, 21:04   #1026
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Dobra, nie ma co przeciągać. Zaczniemy nowy rok z czystym kontem.
Ogłaszam zakończenie sesji.

A teraz wyjaśnienie:
Sandy jest niewinna! (nie, nie zacząłem świętować wcześniej nowego roku, jestem trzeźwy )
Padła ofiarą Dybuka (postać niekanoniczna), koleś opętuje ludzi. Uwolnić się może po śmierci nosiciela. Starałem się zróżnicować zachowanie Sandy przed i po opętaniu, mam nadzieję, że się udało.

Nitro podejrzewał, że ktoś rekrutuje ludzi do swojej superzłejgrupy. Mylił się, Hydra potrzebuje tylko dna by zmienić swoich fanatyków w superłotrów. Dna Skal już dostała (to ci mili policjanci) Ninja pracowali dla nich, w zamian za technologię zapewniali obsługę szpiegowsko-zabójczą. [było o tym w rekrutacyjnym wstępniaku, ale tak dawno temu, że pewnie nikt nie pamięta :P]
Ale była też druga zła grupa. Skrulle. [to ci tajemniczy w garniturach ludzie spotykający się w pokoju hotelowym, też w rekrutacji]. To oni wynajęli Dybuka. Oni chcieli podmienić superherosów, to oni zastawili pułapkę z tym ustrojstwem w furgonetce. Planowali długofalowo, chcieli by w projekcie Inicjatywa byli ich agenci.

I to tyle.
 
Mike jest offline