Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2018, 08:36   #2
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Typowa sesja detektywistyczna? Całkiem ciekawie No ale mam parę pytań


1 - Niezbyt lubię czysty storytell. Jak słyszę "storytell" to zwykle coś w stylu "widzimisie MG". Wolę chociaż szczątkową mechę, choćby coś jak to wygląda w armielówkach. Bez cyferek nie mam nawet szkieletu w czym moja postać jest lepsza, słabsza czy taka sobie. A czysto fabularne KP to też bardzo elastyczna sprawa bo jeden napisze na 3 linijki a drugi na 3 strony. Więc od siebie powiem, że jakieś cyferki bym jednak wolał.

2 - Nie do końca jestem pewny po tym Twoim wstępie. Ale to by była "normalna" sesja na kilku Graczy czy solówka?

3 - Jakie pi x oko byłoby tempo sesji?

4 - Właściwie jaki klimat sesji/typ postaci? Potencjalni BG budzą się gdzieś z dziurą w pamięci razem jak w Cube albo Pile? Czy są jakoś rozproszeni po lokacji i to w trakcie sesji by wyszło dopiero? I ci BG to mniej więcej jacyś typowi mieszkańcy typowego osiedla czy coś konkretnego musiałoby w nich być?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline