Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2018, 12:25   #2
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kesseg Zobacz post
Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich graczy, którzy zapisali się na moje sesje. Obiecywałem aktywną rozgrywkę, a tymczasem najpierw moją uwagę przechwyciły wybory, a potem jeszcze zniknąłem na pewien czas. Nawet nie bardzo mam się jak wytłumaczyć z tego zniknięcia nie wchodząc w szczegóły, w które wchodzić nie chcę. Sytuacja po prostu była zupełnie inna niż wtedy gdy zakładałem tematy.
Dlatego jeszcze raz was przepraszam.
Mam nadzieję, że nie zraziliście się kompletnie do mnie. Postaram się reaktywować sesje i tym razem, jeśli pojawią się jakieś utrudnienia z mojej strony, to będę was zbiorczo informował o tym w tym temacie.
Twoja sesja bardzo mi się podobała, byłbym chętny na reaktywację. Podszedłeś bardzo ambitnie do tematu, zaczynając kilka sesji na raz, to musiało być czasochłonne więc rozumiem.
 
Lord Melkor jest offline