Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2018, 16:54   #325
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 13 - Spotkanie i Cienie

- Oki to mój świąteczny post jest :> Co do terminu to jakieś 2 tyg na odpis. Czyli do czw. 10.I. Generalnie ucieszyłbym się jakbym mógł w swój pourlopowy weekend dać swój post


Stan Zdrowia:

Michael Craven - 10/10; zdrowy;
Mervin M. Wilgraines - 9/10; draśnięty;
David Greer - 11/12; draśnięty;
Sigrun Krieghafen - 7/10; ranna;
Koichi Takesumi - 10/10; zdrowy; naznaczony
Joe Xero - 10/12; draśnięty;
Marian Zapała - 10/10; zdrowy;
Leila Birar - MIA
Keira von Noslitz - KIA (Tura 10)


- Macie 2-częściowy post. Pierwszy to mniej więcej scena przybycia Sigrun i Davida. Tyle, że widziana z perspektywy obydwu grup. Z początku stalkerowa grupka słyszy tylko odgłos kroków i nie wiada o co chodzi. Sigrun i David jako głośniejsza grupka nikogo z pozostałych nie słyszą. Widzą dopiero Nicka który wychodzi im na spotkanie z wahadełkiem w ręku. Jest okazja więc opisać ten moment nasłuchiwania, napiecia i identyfikacji. Sigrun i David od spotkania tego czegoś na stacji więcej tego nie widzieli, nie wiada czy zostało na stacji, zgubiło ich trop czy coś jeszcze innego.

- Potem jest moment spotkania. Jest chwila pogadać, przywitać się czy coś w ten deseń. W końcu ostatnim razem w widzieliście się wybiegając z kryjówki stalkerów. To zostawiam Wam do rozegrania, jak kto woli.

- Co do tej tury to ekwipunek mówi, że stroje antyskażeniowe mają wszyscy. No właściwie Joe nie miał swojego ale Michael mu pożyczył bo miał dwa.

- Z zebranyh fantów starczyło chłodziwa na 3 pełne dawki (+2 do rzutów) albo 6 połowicznych (+1 do rzutów). Zsumowałem już łącznie wszystko co uzbieraliście w poprzedniej turze w hotelu. Rozdysponujcie miarki wedle uznania. Co do kolejności to spryskane są pierwsze osoby w kolejce. O kolejnosci w kolejce decyduje kolejność postów. Czyli kolejność postów = kolejność w kolejce.

- Do tego bym prosił aby każdy z Was dokleił do posta 1k10. Będzie rzut na to jak komu poszło z tym skradaniem się do włazu. Chyba, że ktoś się nie skrada tylko robi coś innego. Wtedy prosiłbym o konsultację ocb.

@Az

- Z tej listy co szukałeś fantu w hotelu, wybierz sobie 1 i tą rzecz udało się Koichi znaleźć.


---


- Chyba z mojej strony to by było tyle na tą turę i zakończenie sezonu. I w takim razie chciałbym skorzystać z okazji i podziękować Wam za wytrwanie w tej sesji w tym sezone, zaprosić Was na kolejny no i życzę Wam grywalnego i na forum i w realu roku! I oby kości Wam były szczęśliwe!
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline