Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2018, 13:32   #7
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Hej.
Swoją sesję przerzuciłem do archiwum. Moja sytuacja się też dość mocno pokomplikowała i w najbliższym czasie nie widzę możliwości kontynuacji. Może za kilka miesięcy jeżeli obaj będziemy mieć czas.

Co do kolejnego tematu komentarzy, to sugeruję, żeby pozostałe wrzucić do archiwum i kontaktować się w tym jednym. Nie zawsze ludzie weryfikują komemtarze do sesjach, w których nie grają, część ma subskrybcje na maila i sprawdza tylko „swoje” wątki. Szkoda mnożyć multum wątków. Albo ewentualnie połączyć komentarze dla osób z tych samych projektów.

Dla MG bardzo często jest tak, że prowadzenie sesji dla 3 osób wymaga tyle czasu co trzy sesje w których sam byłby graczem (a przynajmniej w pewnej startowej fazie zanim graczy wprowadzi się na tory scenariusza), więc podziwiam za ten projekt. Choć nie ukrywam, że krzywię się kojarząc go sobie z projektem „Polowanie” sprzed kilkunastu miesięcy. Tutaj mamy ten plus, że MG wrócił.

Tak jak wspomniałem Puma zostaje w zamrażarce jeszcze jakiś czas, a reszcie życzę udanej zabawy.

No i Szczęśliwego Nowego Roku!
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline