Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2019, 20:32   #54
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rozyczka Zobacz post
Z wielką chęcią bym spróbowała coś zrobić, ale nie wiem czy odzyskam komputer do 16 I, więc na razie lepiej myśleć o mnie jako o liście rezerwowej. Jeszcze nie do końca wiem kim dokładnie będę grać, ale najpewniej jakimś czaromiotem. Stąd też moje pytanie, jeśli zaczynamy bez ekwipunku, jest jakikolwiek sens brać na początku czary wymagające materialnych komponentów?
Hej ^^ Też się nad tym zastanawiałem. Ostatecznie jeśli komponent nie ma ceny można zastąpić go spellcasting focus'em sprytnie ukrytym na ciele (np. broszka albo spinka we włosach) - o ile MG się zgodzi Ja starałem się wybrać czary bez komponentów, albo dla których komponenty łatwo zdobyć.

Cytat:
Napisał Loucipher Zobacz post
Ja też życzę wszystkim współuczestnikom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019 Niech przygody, XPki i łaski Mistrzów Gry sypią się na Was obficie... zarówno w wyobraźni, jak i w realu
Moja karta się robi, więc powalczę o miejsce
Zacznie się polowanie na drowy
 
Koime jest offline