Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2019, 21:07   #56
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Koime Zobacz post
Hej ^^ Też się nad tym zastanawiałem. Ostatecznie jeśli komponent nie ma ceny można zastąpić go spellcasting focus'em sprytnie ukrytym na ciele (np. broszka albo spinka we włosach) - o ile MG się zgodzi Ja starałem się wybrać czary bez komponentów, albo dla których komponenty łatwo zdobyć.



Zacznie się polowanie na drowy
Zdecydowana większość drowów potrafi się posługiwać magią w większym lub mniejszym zakresie, więc można chyba założyć, że będzie możliwość zdobyć focus'y lub torby z komponentami na drowach właśnie.

@Loucipher Z tego co pamiętam to chciałeś zagrać rangerem. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad archetypem to rzuć sobie okiem na gloom stalker'a z Xanathar's Guide to Everything. Mocna subclass'a i świetna opcja do dungeonowania/Underdarku, nie musisz się też martwić czy rasa, którą grasz ma darkvision, bo na trzecim poziomie w gratisie dostajesz
 
MatrixTheGreat jest offline