Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2019, 17:29   #42
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Mechanicznie nie, aczkolwiek ogólnie rzecz biorąc w 3.5 mechanika nigdy nie była dla mnie inspirująca. Zmieniło się to trochę w piątce, gdzie różnego rodzaju zdolności rasowe potrafią ciekawie dookreślać postać i na tym tle genasi wypadają nijako.

Cytat:
W obu wyglądają bardzo podobnie.
Ja bym nawet powiedział, że są niemal identyczne.

Cytat:
z tematyki żywiołów w D&D ogólnie jest ciężko wykrzesać coś inspirującego.
Muszę się absolutnie zgodzić. O wiele łatwiej zbudować ciekawe przygody na bazie innych motywów, aniżeli na tym.

Cytat:
Princes of the Apocalypse jako kampania to jakiś wyjątek od reguły, choć wykonanie pozostawia trochę do życzenia.
O tym z kolei nie mogę się jakkolwiek wypowiedzieć, ponieważ nie korzystam z gotowych przygód. Wszystko wymyślam sam.

Z innej beczki: W 3.5 mnich wydawał mi się bardzo nijaki i ogólnie mało pasujący do całości. W 5-tce nie mam już tego wrażenia, ba jest to jedna z klas, którą mam największą chęć pograć. Nie wykluczam, że może mieć na to wpływ fakt, że parę miesięcy temu obejrzałem Avatara.
 
Zormar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem