Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2019, 18:38   #137
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Będzie podsumowanie, ale jeszcze nie dziś. Może ktoś spędził sylwestra z książką i tuż przed północą przełożył ostatnią kartkę, a potem...?
Także jeszcze jest kilka dni na ostatnie recenzje.

Też skorzystam z tego czasu, ale chyba nie udało mi się osiągnąć 48 książek. Ostatnie 1,5 miesiąca nic nie przeczytałem przez kłopoty z oczami. Trochę przesadziłem. W pracy komputer, w drodze książka, na spacerach książka, w domu książka i komputer, przed snem książka.
Jeśli ktoś chce pójść w te ślady, to jak czytanie jest wspaniałą rzeczą, tak nie polecam przesady z pracą na bliże.

Nie przerywajcie czytania, bo pojawi się kolejna edycja
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem