Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2019, 13:25   #788
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dirith;
Podchody do szafy można było uznać za udane – nic z niej nie wyskoczyło. Również potraktowanie szafy ostrzem nie przyniosło żadnych niespodziewanych rezultatów. Szafa była pusta. Nie ma expa za przedziurawienie kilku nadgryzionych zębem czasu łachmanów.

Kiti;
Grzebanie przy lusterku również nie przyniosło spektakularnych efektów. Nic nie wybuchło, nic się nie pojawiło, nic nie ukradło twojej duszy ani żadnej z Dusz [da bum tssss].

Barbak;
Dirith zdobył właśnie nową specjalizację „fashion police”, a Kiti, jak to baba, zobaczyła lustro i nic innego już jej nie interesuje. Postanowiłeś skorzystać ze starożytnej wiedzy swojego ludu i technik polowań, wypowiadając niezawodną w takich sytuacjach inkantację:
- Kici, kici... taś, taś....
No i tym razem był efekt. A nawet kilka efektów.

Dirith, Kiti, Barbak;
Szmery, tym razem za waszymi plecami, od strony drzwi. W drzwiach lśniły dwa małe ślepka.
https://www.deviantart.com/scebiqu/a...-rat-253391163
No, nie takie małe znowu. I nie tylko dwa. Przerośnięte szczury ciekawsko zaglądały zza drzwi, poruszając przy tym komicznie wąsami. W sumie pięć szczurków. No w sumie sześć.
https://www.deviantart.com/genzoman/...-Rat-267921703
- ATAK-ATAK!!! – nakazał ten największy. – ZABIĆ-ZABIĆ, teraz!!!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline