Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2019, 18:35   #387
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cieszyłoby mnie to, nie powiem Ale jeżeli jest to problem to mogę poczekać jeszcze parę dni.

E.: 01.01.
Dziękuję Wam wszystkim za posty, cieszy mnie zaangażowanie. Mój odpis pojawi się być może już jutro, aczkolwiek bardziej prawdopodobny jest czwartek bądź piątek. Niemniej zobaczymy. Przewiduję, że post będzie prawdopodobnie krótszy, aniżeli ostatnie, a to dlatego, że będę przede wszystkim potrzebował waszych deklaracji.

Przy okazji życzę wam szczęśliwego, owocnego i pomyślnego nowego roku. Udanych przedsięwzięć, ciekawych opowieści oraz niezapomnianych przygód podczas kolejnych sesji.

Wasz MG
Zormar

E.: 03.01.
Post wisi i chciałbym prosić o deklaracje bądź przemyślenia. W razie kłopotów, bądź pytań jestem gotów na nie odpowiadać. Ewentualny mini dialog prosiłbym przeprowadzić w formie postów, bądź na docu. Przez najbliższe dni mam trochę czasu, więc nie będę miał problemów z szybkim odpisywaniem.

Posty i deklaracje chciałbym zobaczyć do poniedziałku 07.01.
 
Zormar jest offline