Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2019, 20:17   #70
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asmodian Zobacz post
Nie ma sensu aż tak mocno komplikować. Common jako uniwersalny meta język wystarczy. Chyba,że komuś bardzo mocno zależy, wtedy regionalny ma w prezencie.

Pamiętaj, że nie każdy background ma możliwość wybrania języka egzotycznego, a wiem, jak gracze lubią wybierać na przykład undercommon, smoczy, czy jakieś anielskie bądź demoniczne. Większość wybiera bonusowe języki nie-egzotyczne, a więc goblińskie, elfie, krasnoludzkie itd.
Fabularnie w sumie pasują mi orkowy i elficki, zastanawiałem się po prostu jak z tymi regionalnymi, ale skoro gramy bez nich to bardzo dobrze. Śmieję się z tych języków, bo zawsze jak tworzę postać, to zostawiam je na koniec, bo się nie potrafię zdecydować
 
MatrixTheGreat jest offline