Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2019, 22:22   #136
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post

P.S. Obca, nie przejmuj się, że tak łatwo Cię wykryliśmy, to samo było podczas pierwszej gry na żywo w Avalon. Jeśli tylko Merlin ujawni się z wiedzą, zginie na koniec, ale to trzeba raz przeżyć, by się połapać, jak łatwo się ujawnić.
A dowodzenie "dobrymi" niezłe.
Kto powiedział że się przejmuje?
Niestety Gra mi zdecydowanie nie poszła i po pierwszej kolejce już wiedziałam ze wszyscy wiedzą kim jestem i tylko rżną głupa dla pozorów że nie.
Tak to jest jak ktoś gra w coś pierwszy raz (avalon wersja to dla mnie nowość) i nie dociera do jego mózgu info, że tutaj nie daje się eliminować mafii.


Z innej strony chciałam powiedzieć ze pi0t ja w pewnym momencie przestałam czytać co piszesz bo wczuwanie się w rolę wczuwaniem się w rolę, ale jeśli twój skryba głównie dawał w postach wypowiedzi w formie przemyśleń a w czasie głosowania to nawet nie wysiliłeś się na już pogrubione słowa *za*, *przeciw*, *wstrzymuje się* to sorry, ale jestem całkowicie za by twoje głosy oddane w innej formie za nie ważne.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline