Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2019, 11:44   #355
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Cześć wam wszystkim w nowym roku!

Jesteśmy po rozmowach z Calebem w temacie naszego ostatniego, wspólnego planu, który był zarówno transakcją wiązaną, co układem przyczynowo-skutkowym.

Zgodziliśmy się wszyscy na to, że najpierw Cooper zrobi coś przeciwko Richardowi i Denisowi, co nie będzie dla nich zagrożeniem (i nie będzie to związane z Eloizą, co zaznaczył Richard), a w odpowiedzi oni wyślą na niego realnych siepaczy (zatem nie będzie to raczej nasikanie do kawy, tylko coś poważnego, bo z błahego powodu się raczej nie wysyła psów gończych). Sygnałem ich odwołania miało być rozwiązanie przez Jacoba problemu, który im zrobił.

I teraz tak, jeśli nie będzie mógł wyprowadzić swojego ciosu, to nie zgodzi się na kontrcios (pościg). Relacja przyczynowo-skutkowa zostanie zaburzona, powstanie luka, na którą się nie zgodzi.
Zatem cały plan pokazowego konfliktu upadnie i po prostu miło spędziliśmy czas na ostatnim dialogu

Oczywiście, Richard i Denis mogą zrezygnować ze swojej części zobowiązania w tym planie, nie ma problemu. Luzik i peace.
Tylko wtedy Jacob rezygnuje ze swojego (ta część z pościgiem i konfliktem, a porozumienia z siatką szpiegowską bez zmian).

Także, wasza decyzja
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 05-01-2019 o 17:59. Powód: Zapomniałem wspomnieć, że rozwiązanie stworzonego problemu ma być sygnałem odwołania łowców :)
Alaron Elessedil jest offline