Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2019, 14:05   #706
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
W nowy rok żabi skok jak to by powiedzieli Wielki Duch Bagniska i żabawa wiedźma Kum Kuma

Pomyśałem że wiszę wam updata co do sytuacji mojej i sesji. Niestety pisanie pracy licencjackiej się nie wyklarowało będę musiał składać o kolejne przedłużenie nie wiem czy mi dadzą, nie wiem czy premotor ze mnie jednak nie zrezygnuje jestem w kłopotach. Umówiłem się z kolegą który podpowie mi z której strony to ugryźć więc jest jakieś światełko w tunelu.

Druga sprawa to tematyka tej sesji która się zrobiła dla mnie niespodziewanie ciężka. Działka była oczkiem w głowie mojej śp. Mamy duża część pomysłów na tej sesji opiera się właśnie o te doświadczenia wspólnego działkowania i obserwacje tego co się w takiej małej społeczności dzieje. Jednak ostatniego sezonu nie byłem wstanie pojechać bo bym zupełnie się rozkleił emocjonalnie .

Nawet Mai w ogrodzie (która swoją drogą wróciła do korzeni wiec moje pretensje wyrażone wcześniej w tej sesji są niektulne ) sprawia mi przykrość.

Ogólnie to moja pierwsza sesja grupowa w tym systemie i z perspektywy czasu widzę że popełniłem sporo błędów:

1. Mogłem po prostu wziąć uproszczoną mechanikę do LARPów Minds Eye techeater bo z klasyczną sobie nei radzę.

2. Okazało się że najwięcej radochy sprawia mi wymyślanie duchów i ich questów więc ciut żałuje że nie zrobiłem z tego wilkołaczego sandboxa.

3. Prawda jest taka że mam wiele pomysłów wątków/przygód /questów do różnych lini wydawniczych Kronik ale żaden nie nadaje się na pełną sesje stąd ten pomysł ale mam wrażenie że nie do końca sprawnie mi to idzie.

to napisawszy NIE CHCĘ porzucać tej sesji bo byłoby to nieuczciwe wobec was którzy poświęciliście czas na tworzenie postaci, wspólną grę i wykazaliście się niesamowitą cierpiliwością wobec mnie i moich kłopotów.

Po za tym, nawet jeżeli nie wszystko do siebie pasuje mam za dużo fajnych pomysłów i niespodzianek obmyślonych pod wasze postaci i żal byłoby ich nie zrealizować.

Mimo wszystkich wymienionych problemów chcę tą sesje dokończyć i sądzę że do końca tego tygodnia będę wstanie wznowić sesje i zacząć regularnie odpiswać.
 
Brilchan jest offline