Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2019, 16:24   #143
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja właśnie skrobię posta po tym co przeczytałem w Mystii to się zastanawiam czy nie robię głupoty i czy Rick nie straci ręki ale mam pomysł na fajną scenkę której nie mogę się oprzeć

Dzisiaj postaram się dokończyć cieszę się że kontynujemy tą sesje i że będziesz Mekow

Co do Psiona to widziałem taką w rekrutce

Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Z chęcią bym dołączył do tak zacnego grona jakie tu aspiruje, ale mam pewien problem z czasem. Chodzi o to, że miejscami mam nawał roboty i potrafię zniknąć np. na miesiąc (z krótkim czasem uprzedzenia). Wiem, że to niekomfortowa sytuacja dla nikogo, dlatego wolę spytać zanim zabawa się zacznie, czy wybaczysz mi MG jeśli coś takiego się zdarzy, czy raczej lepiej sobie darować?
Patrząc na to jakie mamy tempo może też będzie zainteresowany ? Fajna postać a gracz też jest dobry grałem z nim w kilka kampani na innym forum ale to niech się sam wypowie czy będzie mieć czas i ochotę

EDIT: Dałem posta mam nadzieje że z niczym nie przesadziłem ? Nie spodziewam się że Odyn się odezwię bo w Marvelu raczej mało aktywni są nie będę też ciągnął wątku PTST postaci po prostu chciałem pokazać jego wartości, cele i jak patrzy na Xmenów i świat. Skorzystałem też z możliwości żeby pokazać jaki wpływ mały na Ricka ostatnie wydarzenia pod wpływem fizycznym i psychicznym.

Jak dla mnie wątek tego zabójstwa w samobronnie i jego wpływu na postać jest już zamknięty. Wiem że z tym scaringiem rytualnym to trochę przegięcie i równie dobrze może stracić łapę albo mu wytną kawałek mięśnia i skończy z reką jak House z nogą ale podobał mi się ten pomysł na scenę a Rick nie jest zbyt rozsądny
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-01-2019 o 23:32.
Brilchan jest offline