Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2019, 01:18   #1192
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 89 Ostatnia Tura

Siemka


- No i doczekaliśmy. Kolejna odsłona Wyspy się zakończyła Mieliśmy wzloty, mieliśmy upadki, mieliśmy odejścia jednych Graczy i dojście nowych. Mieliśmy piorunujące tempo i iście ślimacze. Ale w końcu udało nam się dotrwać z sesją do końca. Bardzo dziękuję Wam za wytrwałość, grywalność, wzięcie udziału w tej sesji a nawet za samo kibicowanie i czytanie.

- Przypuszczam, że może sesję możnaby pociągnąć jeszcze trochę. Ale jak sami pewnie wiecie zdecydwaną większość z nas dorwał real i od wielu miesięcy nas on prześladuję. A na obecnym etapie większość wątków myślę, została rozegrana, pokończona albo doszła do przyzwoitego etapu. Większość BG i BN mocno ucierpiała a spora część z nich balansowała z tego powodu na granicy grywalności. I dlatego myślę, że przy tym żegnaniu starego i witaniu nowego sezonu jest dobry moment na zakończenie tej sesji.

- Jeszcze raz dziękuję i tym Graczom którzy wytrwali do końca i tym którzy niekoniecznie bo przez tyle lat tej sesji każdy z nas jakąś cegiełkę dołożył do tej sesji poświęcając swój czas i wysiłek na wklepanie swoich literek, myśli, charakteru i pomysłów w tą sesję.

- No i na koniec sesji chciałbym zaprosić wszystkich Graczy którzy ukończyli sesję na kolejną część Wyspy czyli "Lato". Jeśli ktoś się zdecyduje na kontynuację tej przygody to po prostu ma zaklepane miejsce w tej przyszłej sesji która na razie nie mam pojęcia kiedy miałaby się zacząć.

- No a jak co to jest okazja na ten koniec pogadać o tej sesji więc jeśli ktoś by chciał coś powiedzieć to ma okazję
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline