Wątek: Id Inferno
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2019, 12:24   #7
DrStrachul
 
DrStrachul's Avatar
 
Reputacja: 1 DrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputacjęDrStrachul ma wspaniałą reputację
Phil zacznę od końca. Światotworzenie jak najbardziej jest dopuszczalne, a nawet konieczne. Zaznaczyłem w pierwszym poście, że postać głównej bohaterki jest ramowo naszkicowana. Gracz wypełni ją szczegółami, zarówno jeżeli chodzi o cechy charakteru, przeszłości, czy detali dekoracyjnych w formie domu, samochodu, czy wystroju gabinetu.

Zmiana płci głównego bohatera jest możliwe. Przewidziałem taką opcję, ale nie wspomniałem o tym w pierwszym poście. Kobieta jako główna bohaterka jest o tyle wygodniejsza, że kobiety charakteryzują się większą wrażliwością i empatią. W związku z tym łatwiej wkomponować ją w zaplanowaną przeze mnie fabułę.
W przypadku postaci męskiej niektóre wątki, albo musiałby wygasić, albo zmniejszyć ich znaczenie. Nie oznacza to, że dla wygody gracza nie zrobiłbym tego.

Dostałem już kilka zgłoszeń. Zacnych zgłoszeń, muszę dodać. Obraz mi się klaruje. Muszę tylko omówić kilka rzeczy z zainteresowanymi.
Aby zachować zasady uczciwej rywalizacji rekrutacja pozostanie jeszcze otwarta.
Wyniki ogłoszę jutro wieczorem.
 
DrStrachul jest offline