Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2019, 14:13   #1193
Zuzu
 
Zuzu's Avatar
 
Reputacja: 1 Zuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputację
Wow...ponad trzy lata jednej historii. Strach pomyśleć co będzie w Lecie
Ale bez żartów. Dziękuję ludziska za grę, szczególnie MG, bo Blue miała swoje biznesy przez większość czasu z dala od innych, a jakie to były biznesy! Kociaki, koks, lasery
Te wyścigi, te wybuchy! Nie szło się nudzić
Paru graczy się przewinęło, paru odeszło w mniej lub bardziej spektakularny sposób. Była też Czarna, której brak chyba nam wszystkim, co ją znaliśmy, doskwierał. Przede wszystkim była zaś arcyciekawa sesja i żałuję że nie dałam rady pisać w niej tyle, ile bym chciała. No ale, liczę na wielki powrót w nowym sezonie, więc do zobaczenia Latem
Tu powinna być część o każdym z graczy... prawda jest taka, że każdy kto został zrobił mega robotę i jego odpisy czytało się z zapartym tchem. Przede wszystkim dwa cukiereczki - Alice i Baba. Długo by wymieniać plusy, zabrakłoby miejsca tutaj
No ale podsumowanie może dam takie: chyba moim ulubionym momentem w całej sesji (prócz biznesów Blue ) była rozmowa mutanta z lekarką przy celi. Ja bym tak nie umiała poprowadzić gadki, szacun

Trzymajcie się i do zobaczenia w następnym odcinku
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Mam złe wieści. Świat się nigdy nie skończy...
Zuzu jest offline