Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2019, 19:30   #999
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Przypominam, że wasze profesje to np ochotnik-goniec, a nie osobno ochotnik i osobno goniec. Dopiero teraz mam chwilę czasu i widzę, że zasady z rekrutacji już dawno poszły u niektórych w zapomnienie (a inni możliwe że nawet ich nie znają). Szedłem na rękę i pozwałem na awans "połówkowy" ale teraz widzę, że jest to mocno nadużywane.

Zapewne mogłem temu zapobiec robiąc tabelkę "do zakończenia profesji brakuje" i twardo się jej trzymając. I taką zrobię.


@ Hakon

Po raz kolejny opuściłeś kolejkę. Ja nie żądam wypracowań na dwie strony. Ale post w stylu:
"Gustaw przystał na plan Berta i wyznaczył do niego Berta i kogośtam" albo "Gustaw kazał się zwijać i iść dalej na południe"
naprawdę dałbyś radę napisać przez pięć dni.

@ Gob1in, Stalowy

Piszcie czego szukacie, będzie łatwiej napisać czy to znaleźliście czy nie.

@ Morel

Oleg nie musi się nachlać dziś, przynajmniej póki nie wejdzie to Auggen i nie zobaczy beczek z winem. Ale mikstura potrzebuje jeszcze kilku dni zanim będzie gotowa.

@ wszyscy

Jak tylko będzie jakikolwiek las w zasięgu Waszych oczu natychmiast dam Wam znać

e: niemal zapomniałem. Bertowi poszło super - przygotował się, poszedł sam, i do tego wyrzucił jedynkę na kości - rozpisywanie każdego jednego kroku można zrobić na żywo, tutaj rzucałem na ogólny rezultat i znalazł też mapy Wissenlandu w dobrej jakości. Ewidentnie Imperialne, musiały być skradzione albo skopiowane w Nuln, bo takie to tylko Imperialne wojsko ma.



 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 09-01-2019 o 21:59.
hen_cerbin jest offline